Kosovo je Srbsko!

Podpořte i Vy demonstraci 18.2.2012 v Jihlavě

Dělnická mládež pořádá v sobotu 18.2.2012 v Jihlavě na autobusovém nádraží demonstraci na podporu srbského lidu. Podpořte ji i Vy! Kosovo patří Srbům!

Český národ je tomu srbskému morálně zavázán jako málokterému. Přesněji řečeno asi jako žádnému. V těžkých letech samostatného Československa 1938 a zejména 1968 to byli především Srbové, kterým nebylo bratrské slovanské pouto cizí a v třicátém osmém se tak v Srbsku hlásily tisíce dobrovolníků na obranu naší země. Později se stal Bělehrad přestupní stanicí československých vojáků před vstupem do zahraničních armád, což jistě nebylo také náhodou.

Během sovětské okupace naší země v roce 1968 Jugoslávie důrazně odsoudila tuto „násilnou akci“ a v jugoslávských městech docházelo ke spontánním demonstracím na naši podporu.

Tyto morální závazky by pro normálně uvažujícího člověka byly svaté, ne tak pro české státníky.

Pro tyto mocipány klanící se k nohám blahodárců z Washingtonu a Tel Avivu, kteří nedodrží slovo ani před vlastními občany, žádné morální závazky neplatí. V podobných případech nejde totiž o možnost, jak nabýt hmotné statky nebo si materiálně přilepšit, ale o pojmy jako čest, hrdost a vzájemné pouto bratrství slovanských zemí. Tyto termíny jsou ovšem současným prozápadním státníkům zcela cizí. Jen tak lze pochopit Havlovo kvitování tzv. humanitárního bombardování Bělehradu v roce 1999. Naši vládcové nadále opěvují krvavé mise USA a NATO, neváhají je aktivně podporovat a tím propůjčovat naše jméno těm nejhrozivějším vojenským mašinériím, které kdy tento svět mohl spatřit. A tak demokratické bomby zabíjejí dál a nezastaví se před ničím.

Nás, nacionalistů a občanů této země, se však nejvíce dotýká zločin na srbském národě, kdy se naše vláda v roce 2009 neotálela bez delšího rozmýšlení na příkaz elit vrazit nůž do zad našemu bratrskému státu. Zástupci české vlády v čele s Karlem Schwarzenbergem a Alexandrem Vondrou uznáním samostatnosti narkostátu Kosovo, jehož vládu tvoří teroristé a zločinci z neblaze proslulé Kosovské osvobozenecké armády, tímto vytrhli srbskému národu srdce z těla a položili ho k nohám za oběť těm nejprohnilejším mafiánským spolkům.

I oficiální představitelé Srbska se několikrát nechali slyšet, že je pro ně zvlášť postoj České republiky bolestný. Tak například podle srbského ministra zahraničí Vuka Jeremiče bylo české oficiální uznání Kosovo jedním z nejtěžších zklamání.

Pojďme společnými silami ukázat, že česká vláda nemluví za český národ. Tak jako v mnoha jiných případech, ani v tomto nejedná v našem zájmu a v souladu s touhou lidu. Rozhodují za nás, co si máme myslet a co máme říkat! Politik ovšem musí především reprezentovat svůj lid, nikoli zabezpečovat svoje osobní blaho. Ozvěme se jednou zase. My jsme ještě tady a máme svůj názor! Tyto loutky nikdy neumlčí postoje českého a moravského lidu!

Sejdeme se v Jihlavě v sobotu 18. února 2012, tedy den po třetím výročí vyhlášení kosovské nezávislosti na Srbsku v rozporu s platnou ústavou, vůlí národa i tamní vlády. Sraz účastníků bude na jihlavském autobusovém nádraží v 14:00hod., odkud se vydáme krátkým průvodem na náměstí Svobody. Na náměstí budou následovat projevy zástupců Dělnické strany sociální spravedlnosti, Dělnické mládeže a dalších hostů. Po skončení programu se společně  vrátíme na autobusové nádraží, kde se shromážděni na podporu srbského lidu ukončí.

Vláda není národ! Kosovo je srbské!

V sobotu 18.2.2012

V 14:00 hod.

Jihlava, autobusové nádraží